Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pridať vlastný podnet

Pridávanie podnetov slúži na nahlasovanie udalostí, ktoré si nevyžadujú okamžitú prítomnosť hliadky Mestskej polície Bratislava. V prípade, že potrebujete privolať policajtky a policajtov, využite prosím bezplatnú a nepretržite fungujúcu linku 159.

Pri využívaní tejto aplikácie, prosíme, čo najpresnejšie špecifikujte miesto (ulica, číslo domu alebo známy záchytný bod).

Ak je situácia urgentná alebo sa jedná o dopravný priestupok, ktorý potrebuje prítomnosť hliadky, prosíme, volajte na bezplatnú linku 159. Naši operátori sa prednostne venujú telefonickým oznamom a podnety zaslané prostredníctvom aplikácie a webu kontrolujú v nepravidelných intervaloch - podľa toho, ako im to oznamy na telefónnu linku dovoľujú.

Podnet po odoslaní nebude okamžite zverejnený na stránke, bude čakať na schválenie a následne na zodpovedanie. Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby evidencie a vybavenia podnetu. Beriete zároveň na vedomie, že vaše osobné údaje budú uložené po dobu 30 dní a nebudú poskytnuté tretím osobám, pokiaľ to osobitný predpis neustanoví inak.