Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Reklama nalepená na stĺpe semaforu

Vyriešený
Prijatý: 24.11.2022
Zodpovedaný: 24.11.2022
Autor: Juraj M.
Zodpovedal: Operačné stredisko 159
Reklama nalepená na stĺpe semaforu

Podnet:

Reklama nalepená pod semaforom odpútava pozornosť vodičov :(
Je to svetelná T-križovatka Lamačská cesta/Janka Alexyho.


Odpoveď:

Vaše oznámenie bolo prijaté. Na miesto bude vyslaná hliadka z OV MsP BA

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.