Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

opakovane zle stojace auto, neriešené mestskou políciou

Vyriešený
Prijatý: 24.11.2022
Zodpovedaný: 24.11.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Operačné stredisko 159
opakovane zle stojace auto, neriešené mestskou políciou

Podnet:

Opäť na výjazde z parkoviska na Topoľčianskej 33 mimo vyznačených parkovacích miest stojí toto auto s českou pz. Keby dostal pokutu, neverím, že by stál opakovane na tom istom mieste. Mohli by ste to už láskavo naozaj vyriešiť, prosím???


Odpoveď:

Vaše oznámenie bolo prijaté. Na miesto bude vyslaná hliadka z OV MsP BA

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.