Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie na chodníku / Poškodenie sklenenej výplne bytového domu

Vyriešený
Prijatý: 24.11.2022
Zodpovedaný: 24.11.2022
Autor: Patrik Danek
Zodpovedal: Operačné stredisko 159
Parkovanie na chodníku / Poškodenie sklenenej výplne bytového domu

Podnet:

V sobotu 19.11.2022 v popoludňajších hodinách došlo k poškodeniu sklenenej výplne vstupných dverí na bytovom dome Palisády 55 (fotografie vie byť doposlaná na dožiadanie), ku ktorému došlo pri nevhodnej manipulácii a nakladaní pneumatík neznámymi osobami zverejnenými na fotografii. Táto vec bola bezodkladne nahlásená spravcovskej spoločnosti Hermes pre evidenciu a následné uľahčenie vymáhania nákladov spojených s poškodením majetku na nimi spravovanej budove. Zároveň by som rád v rámci tohto podnetu nahlásil nevhodné parkujúce vozidlo dotyčných osôb na chodníku, ktoré nedodržalo požadovaný odstup 1,5m pre pohyb chodcov.


Odpoveď:

Vaše oznámenie bolo prijaté. Na miesto bude vyslaná hliadka z OV MsP BA 1

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.