Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

zlé parkovanie

Vyriešený
Prijatý: 24.11.2022
Zodpovedaný: 24.11.2022
Autor: palo
Zodpovedal: Operačné stredisko 159
zlé parkovanie

Podnet:

Na kremnickej ul. 15 v Petržalke parkuje motorové vozidlo na cudzom pozemku navyše bráni pohybu chodcov


Odpoveď:

Vaše oznámenie bolo prijaté. Na miesto bude vyslaná hliadka z OV MsP BA 5

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.