Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Auto na chodníku pred prevádzkou

Vyriešený
Prijatý: 23.11.2022
Zodpovedaný: 23.11.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Operačné stredisko 159

Podnet:

Pred prevádzkou kvetov na adrese Zuzany Chalupovej 11 sa nachádza auto stojace tesne pred vadzkou mimo parkovacieho miesta
Ďakujeme za vyriešenie podnetu


Odpoveď:

Vaše oznámenie bolo prijaté. Na miesto bude vyslaná hliadka Mestskej polície, ktorá udalosť v zmysle oznamu preverí.

S pozdravom službukonajúci veliteľ zmeny Operačného strediska Mestskej polície.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.