Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pridaj sa k nám!

Pridaj sa k nám!

Súčasné vedenie hlavného mesta a mestskej polície otázku bezpečnosti považuje za mimoriadne dôležitú a práve personálnu poddimenzovanosť.

Spomedzi slovenských miest v hlavnom meste v súčasnosti pôsobí najviac mestských policajtov. Pri prepočte na jedného mestského policajta v Bratislave pripadá až 1589 obyvateľov, zatiaľ čo napríklad v Košiciach je to 1014 obyvateľov a v Žiline 927.

Súčasné vedenie hlavného mesta a mestskej polície otázku bezpečnosti považuje za mimoriadne dôležitú a práve personálnu poddimenzovanosť. Je nás málo, preto pridaj sa k nám a buď súčasťou bezpečnej Bratislavy. Bližšie informácie prípadný uchádzač získa u našich personalistiek na telefónnych číslach 02/599 806 54, prípadne 02/599 806 55. Ak  sa človek rozhodne pre  povolanie mestského policajta, sám prispeje k tomu, aby sa Bratislavčania, Bratislavčanky, ale aj návštevníci hlavného mesta cítili v ňom bezpečne. Pridaj sa k nám a buď súčasťou bezpečnej Bratislavy.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.