Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Verejné priestranstvá majú slúžiť všetkým

Špeciálna kontrola
Na okolie Račianskeho a Trnavského mýta upriamili v stredu 7. decembra popoludní svoju pozornosť hliadky mestskej polície v Bratislave v rámci špeciálnej kontroly v spolupráci s Policajným zborom.
 

 
 

Kontrola bola zameraná na pátranie po hľadaných osobách, kontrolu dodržiavania všeobecne záväzných nariadení  na úseku čistoty a poriadku a zákazu požívania alkoholických nápojov na verejných priestranstvách.  Počas kontroly bolo skontrolovaných desať osôb, pričom v dvoch prípadoch boli zistené a riešené dva priestupky nepovolenej konzumácie alkoholických nápojov v parčíku na Račianskom mýte. 

„V rámci špeciálnych kontrol do ktorých je zapojených viacero príslušníkov mestskej polície a sú realizované v spolupráci s Policajným zborom vo zvýšenej miere kontrolujeme miesta, kde sa s obľubou stretávajú neprispôsobivé osoby, ale aj osoby podozrivé z páchania rôznej trestnej činnosti,“ hovorí vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník mestskej polície v Bratislave. „Našim cieľom je, aby verejné priestranstvá slúžili všetkým Bratislavčanom a návštevníkom hlavného mesta a nielen istým skupinám obyvateľstva, po odchode ktorých z týchto miest zostáva na nich špina a neporiadok“. 


 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 8.12.2016 / 8.12.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa