Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Sme pripravení dohliadať na verejný poriadok počas blížiacich sa sviatkov

Hliadka mestskej polície na cintoríne
Mestská polícia je pripravená dohliadať na bezpečnosť a verejný poriadok na cintorínoch a v ich blízkom okolí počas blížiaceho sa Sviatku všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Už od uplynulého víkendu sme posilnili výkon služby v okolí cintorínov a to počas dňa aj počas noci.
 

 
 

Občanov upozorňujeme, aby boli v týchto dňoch pri návštevách cintorínov opatrní a nenechávali svoje osobné veci mimo dohľadu. Sú to najmä voľne položené kabelky a tašky pri úpravách hrobových miest.

Za zníženej viditeľnosti odporúčame nosiť reflexné prvky.. V zaparkovaných vozidlách osobné a cenné veci nenechávajme tak, aby boli viditeľné. Odporúčame uložiť ich v batožinovom priestore.

V prípade, že spozorujete osoby, ktoré sa správajú podozrivo, neváhajte sa obrátiť na mestských policajtov, prípadne kontaktujte mestskú políciu na linke 159.

Mestskí policajti budú dohliadať aj na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. V prípade naplnenia parkovísk pri cintorínoch budeme odkláňať dopravu na iné parkoviská. Žiadame občanov, aby rešpektovali pokyny polície. Občanom odporúčame, aby na dopravu na cintoríny v prípade možnosti využívali prostriedky mestskej hromadnej dopravy.

Mestská polícia spolupracuje na bezpečnostných opatreniach  aj s Policajným zborom.    

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 26.10.2016 / 26.10.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa