Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Rušné predpoludnie v Novom Meste

Kontrola taxi
Pešia zóna má slúžiť chodcom. Niektorí motoristi si však stále myslia, že táto zóna je určená aj na zaparkovanie motorových vozidiel. Práve na nich sa v priebehu dnešného predpoludnia pozreli mestskí policajti z bratislavského Nového Mesta.
 

 
 

Na Račianskom mýte v zóne zaparkovali dvaja vodiči, na ulici Odbojárov si pešiu zónu za parkovisko pre svoje vozidlo zvolil jeden motorista. Za priestupky proti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke boli vzápätí riešení blokovými pokutami.

„Nielen však na pešiu zónu sme si „posvietili“ v tejto bratislavskej mestskej časti,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. „Celkom hliadky v priebehu niekoľkých hodín zistili 30 rôznych priestupkov či už na úseku dopravy, čistoty a poriadku na verejných priestranstvách, ale aj fajčenia na zastávkach mestskej hromadnej dopravy,“ dodal.

V podobných kontrolách ako bola tá dnešná bude mestská polícia pokračovať aj v iných mestských častiach. Letná turistická sezóna je jednoducho tu a to, aké dojmy si z návštevy hlavného mesta odnesú turisti závisí aj od toho, či je mesto čisté a či prechádzky po jeho peších zónach nenarúšajú niektorí nezodpovední motoristi. 

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.6.2017 / 16.6.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa