Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Pracujte s nami pre naše mesto

Mestská polícia hľadá nových kolegov. Vyhlásili sme výberové konanie na policajtov do priameho výkonu služby. Pracujte s nami pre naše mesto a pomôžte nám, aby Bratislava bola bezpečným a čistým mestom a aby sa v nej Bratislavčania aj návštevníci mesta cítili spokojne.
 

 
 

Hľadáme budúcich príslušníkov mestskej polície, ktorí už majú skúšku odbornej spôsobilosti alebo takých, ktorí majú ukončené vzdelanie v študijnom odbore bezpečnostná služba alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore bezpečnostná služba.

Ponúkame viacero benefitov: 13. a 14. plat, možnosť ubytovania v ubytovni pre mimobratislavských príslušníkov, príspevok na bývanie pre obyvateľov Bratislavského samosprávneho kraja (vo výške 100 €) , príspevok na dopravu, zľavy na MHD, možnosť využívať voľné vstupy do športových zariadení mesta, ale aj ďalšie sociálne výhody.

Okrem odbornej spôsobilosti vyžadujeme vek minimálne 21 rokov, bezúhonnosť ako aj duševnú a telesnú spôsobilosť.

Záujemcovia nájdu všetky informácie na web stránke mestskej polície www.msp.bratislava.sk alebo na www.facebook.com/MestskapoliciaBratislava.

Priemerný mesačný plat príslušníka mestskej polície v priamom výkone služby je 900 € vrátane príplatkov (napríklad za prácu cez víkend a za nočnú prácu) a alikvotnej časti 13. a 14. platu. K tejto sume môžu získať aj príspevok na bývanie vo výške 100 €.

Cieľom vedenia mestskej polície, Magistrátu hl. mesta Bratislavy, ako aj poslancov mestského zastupiteľstva je zvyšovať počet príslušníkov mestskej polície. Veríme, že viac policajtov v uliciach prinesie viac bezpečnosti a spokojnosti občanov. Náčelník mestskej polície Peter Krajíček: „Chceme, aby k nám prichádzali zanietení a kvalitní ľudia, ktorých chceme motivovať zodpovedajúcou mzdou. Naším cieľom je upravovať mzdy podľa zásluhovosti preto, aby v mestskej polícii pôsobili len tí najlepší príslušníci. Tí, ktorí nebudú dosahovať kvalitné výsledky, budú musieť z mestskej polície odísť.  Zvyšovať platy chceme najmä začínajúcim príslušníkom v priamom výkone služby.“  

V súčasnosti máme v priamom výkone služby 266 príslušníkov mestskej polície.

 

Odkazy

 
Kontakt: Mgr. Ľubomíra Miklovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 30.6.2016 / 30.6.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

 

Mesto a správa

 

 

Kontakty

 

 

Služby a servis

 

 

Informácie

 


Prihlásiť sa