Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Pomoc pre ľudí so sluchovým postihnutím

SMS správa
Po tom, ako bratislavská mestská polícia v roku 1998 sprístupnila pre občanov so sluchovým postihnutím faxovú telefonickú linku, ponúka pre občanov s týmto postihnutím aj ďalšie formy komunikácie.
 

 
 

Či už prostredníctvom zasielania SMS správ na mobilné telefónne číslo, alebo komunikáciu prostredníctvom elektronickej pošty. Občania so sluchovým postihnutím môžu tieto možnosti využiť vždy, keď sa ocitnú v núdzi a potrebujú pomoc.

„Pre občanov so sluchovým postihnutím máme na operačnom pracovisku k dispozícii mobilnú telefónnu linku 0911/921 700,“ hovorí vrchný komisár Ing.Ivan Lechner náčelník bratislavskej mestskej polície. „Toto číslo je občanom so sluchovým postihnutím k dispozícii nepretržite počas celého dňa. Operačný pracovník  po prijatí SMS správy na jej preverenie vysiela okamžite najbližšiu hliadku. Pre prípadné doplňujúce informácie s oznamovateľom spätne komunikuje formou SMS správ,“ dodáva Ivan Lechner.

Ďalšou formou komunikácie bratislavskej mestskej polície s občanmi so sluchovým postihnutím je aj možnosť komunikácie s operačnými pracovníkmi prostredníctvom elektronickej pošty cez adresu dispecing@mp.bratislava.sk. Vždy je potrebné v správach uvádzať o akú situáciu sa jedná a na ktorých miestach sa odohráva.

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 30.12.2016 / 30.12.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa