Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Mestskí policajti posilňujú služby počas vianočných sviatkov

Nové vozidlá
Na aktuálnu bezpečnostnú situáciu v súvislosti s teroristickým útokom v Berlíne zareagovala aj bratislavská mestská polícia posilnením výkonu služby vo všetkých bratislavských okresoch.
 

 
 

Aj počas vianočných sviatkov budú hliadky mestskej polície vo zvýšenej miere hliadkovať na miestach, kde sa očakáva zvýšená návštevnosť občanov.Na aktuálnu bezpečnostnú situáciu v súvislosti s teroristickým útokom v Berlíne zareagovala aj bratislavská mestská polícia posilnením výkonu služby vo všetkých bratislavských okresoch. Počas vianočných sviatkov budú hliadky mestskej polície vo zvýšenej miere hliadkovať na miestach, kde sa očakáva zvýšená návštevnosť občanov.

„Cieľom týchto opatrení je zabezpečiť maximálnu bezpečnosť Bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta. Vzhľadom na charakter samotných bezpečnostných opatrení ich nemožno konkrétne špecifikovať. Pri ich realizácii  budeme ale úzko spolupracovať s príslušníkmi Policajného zboru,“ povedal náčelník bratislavskej mestskej polície vrchný komisár Ing. Ivan Lechner.

Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal okamžite po udalostiach v Berlíne kontaktoval aj ministra vnútra Róberta Kaliňáka. Vedenie hlavného mesta spoločne s príslušníkmi mestskej polície sú tak v pravidelnom kontakte so štátnymi orgánmi a bezpečnostnými zložkami.


 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 23.12.2016 / 23.12.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa