Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Mestská polícia bude v rámci svojich možností pomáhať občanom zvládnuť dopravné opatrenia

Zástava EÚ
Mestská polícia bude v rámci svojich možností pomáhať občanom, aby sa ich čo najmenej dotkli dopravné obmedzenia súvisiace so samitom, ktorý sa bude konať v piatok 16. septembra.
 

 
 

Mestská polícia odporúča občanom, aby v prípade možností, využili na prejazd mestom prostriedky mestskej hromadnej dopravy. Viaceré ulice budú operatívne uzatvárané. Mestská polícia bude dopravnú situáciu kontrolovať aj prostredníctvom mestského kamerového systému. V prípade potreby sa na nás občania môžu kedykoľvek obrátiť na linke 159. Sme pripravení poskytnúť občanom pomoc a informácie, ktoré im vzhľadom na stupeň utajenia bezpečnostných opatrení  budeme môcť zverejniť.

Mestskí policajti sa do bezpečnostných opatrení súvisiacich s piatkovým samitom nezapájajú. Budeme pôsobiť v rámci bežného výkonu služby. Už od začiatku predsedníctva Slovenska v Rade Európskej únie (od 1.júla) pôsobí v Starom Meste na základe rozhodnutia náčelníka mestskej polície Petra Krajíčka viac príslušníkov mestskej polície. Počas dňa aj počas noci tak v uliciach Starého Mesta dohliada na bezpečnosť a verejný poriadok viac mestských policajtov. 

 
Kontakt: Mgr. Ľubomíra Miklovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.9.2016 / 14.9.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa